Power Dance

Bayer Show

Andrzej Koziński to jeden z najbardziej wystrzałowych i najlepszych Showmenów w Polsce. Znany z wielu programów Telewizji Polskiej i TV Polsat. Finalista „Idola” i „Drogi do gwiazd” jeden z czołówki najlepszych prowadzących „Rower Błażeja” w TVP1.

Prowadził również programy muzyczne „Disco polo live” w TV Polsat.

Zamawiając koncert Andrzeja Kozińskiego macie do wyboru trzy warianty.

Andrzej Koziński Show – koncert 90 minut z piosenkami autorskimi i największymi przebojami polskiej muzyki tanecznej; doskonały support przed główną gwiazdą wieczoru. Koncert Andrzeja wzbogacony jest pokazem tańca electro, break dance w wykonaniu czołówki finalistów programu „You can dance” TVN. Oprócz najlepszego show w Polsce duża dawka humoru, muzyki w najlepszym wydaniu oraz doskonały kontakt z publicznością.

Andrzej Koziński Show – konferansjer, który rozkręci do czerwoności każdą publiczność bez względu na wiek. Prowadzi dla was imprezy, pikniki, dożynki, dni miast i wiele innych pod sztandarowym hasłem: „Miłość, wolność, paranoja”. Ubrany kontrowersyjnie i tryskający dowcipem w każdym wejściu na scenę podkręci publiczność swoim nowym programem scenicznym i konkursami.


Bayer Show