Muzyka z Różnych Stron Świata

Hakuna Matata

HAKUNA MATATA to utalentowana grupa muzyczna, która śpiewa w języku swahili, zulu, walof, lingala, po francusku, portugalsku, angielsku i nie tylko.
W skład zespołu Hakuna Matata wchodzi czterech mężczyzn i trzy kobiety, którzy są jednocześnie tancerzami i piosenkarzami mieszkającymi w Polsce (wszyscy są studentami). Formacja ta, oferuje tez zestawienie tradycyjnych afrykańskich tańców. Oryginalność zespołu polega na miksowaniu brzmień tradycyjnych i nowoczesnych instrumentów (djembe, balafon perkusja, bębny, bas, gitara…) dla stworzenia koncertu tradi – nowoczesnego.
Hakuna Matata, co znaczy „nie ma problemu”, śpiewa i interpretuje muzyczne dzieła słynnych afrykańskich artystów : Salif Keita (medan), Them mushrooms Kenya (djambo bwana),Brenda Fassie (matiliso), Miriam Makeba (pata pata), we are growing, rumba Africa, Karolina, wombo lombo, sona um angolano …
Hakuna Matata, to również miejsce dla perkusistów, piosenkarzy i tancerzy, którzy badają rytmy muzyki afrykańskiej oraz chcą tańczyć tradycyjne tańce wszystkich plemion afrykańskich (zulu, masai, mutuashi, ndombolo…)
Hakuna Matata tworzy repertuar, w którym łączy muzykę z Konga, z Kenii, Senegalu, Angoli, Beninu, Ghany, Afryki południowej i wielu innych. Jest to mix inteligentny i zrównoważony, ponętny przez świetność jego melodii przepełnionej nostalgią, należący do przodków afrykańskich. Grupa proponuje Wam swoje usługi, aby zdumiewać i poruszać publiczność w każdym wieku swymi gorącymi i pełnymi życia rytmami Afryki ze wszystkimi kulturalnymi rozmaitościami. Zespół może występować w publicznych lub prywatnych przedstawieniach, na festiwalach, balach, ślubach i nie tylko… Może grać zarówno w salach zamkniętych jak i otwartych w Polsce i za granicą.
„Moja muzyka pochodzi z głębokiego serca Afryki. Adresowana jest do ludzi z różnych zakątków świata, poszukujących pokoju. Nie wygłasza wielkiej mowy, ale przez swe emocje i poezję występuje przeciwko zgubie ludzkiej inteligencji” według Mastaki.http://www.hakunaband.pl/

Hakuna Matata

Zespół Coverowy ABBA

5 lipca 2008 zespół w pełnym składzie spotkał się i pozował wspólnie do zdjęć przy okazji szwedzkiej premiery filmu opartego na musicalu Mamma Mia! inspirowanego utworami zespołu. Było to pierwsze od ponad dwudziestu lat publiczne spotkanie zespołu. Ich piosenki  wykonują liczni artyści w Polsce , ale tylko jeden  jest jakościowo najlepszy warto to sprawdzić angażując zespół coverowy Abbabandshow.

Występujemy w składzie 4 osobowym Kasia, Marlena, Krzysztof i Krzysiek z Gostynina. NIE JEDYNY ale nalepszy glosowo coverowy zespol grajacy muzykę znanej Szewdzkiej grupy Która powraca na Rynek Muzyczny.

Najbardziej znane z przebojów: Honey Honey, I Do I Do I Do I Do, S.O.S., Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Gimme Gimme Gimme, One of Us. Śpiewamy po angielsku w ojczystym oryginalnym języku niczym oryginały. Bardzo dobrze bawimy publiczność, mamy dobry kontakt z publicznością.

http://www.abbacomeback.pl/

 

Zespół Coverowy ABBA

Boney M Bahama

Egzotyczna grupa Boney M Bahama wykonuje znane i lubiane przeboje Boney M.
Dynamiczny taniec, śpiew i doskonały kontakt z publicznością.

Porywający i dynamiczny show doskonale oddaje atmosferę lat 70-tych, gorący temperament.

Boney M Bahama

Amore Italiano

Czteroosobowy zespół na żywo, wspaniałe stroje, włoskie przeboje.

Amore Italiano