Polski Rynek Muzyczny

Daj to Głośniej

Twórcy hitu „Mama ostrzegała” Daj to Głośniej. Doskonałe koncerty pełne energii.

Daj to Głośniej

Relacje z produkcji i koncertów

Relacje z produkcji i koncertów

Bernard Dornowski Ex Czerowone Gitary

Bernard Dornowski (ur. 15 grudnia 1943) – polski muzyk, gitarzysta i wokalista, w latach 1962–1964 członek grupy Niebiesko-Czarni. W 1965 współzałożyciel Czerwonych Gitar, gdzie pełnił funkcję gitarzysty i wokalisty (w latach 1965–1969 oraz 1974–1979) oraz wokalisty i gitarzysty basowego (1969–1974 i od 1991).

Kwiaty we włosach, Nikt na świecie nie wie, Historia Jednej Znajomości, Nie zadzieraj nosa, Takie ładne oczy……
– to największe przeboje zespołu…

Liderem zespołu jest sam Bernard Dornowski,  współzałożyciel i wieloletni członek Czerwonych Gitar, wokalista, basista , gitarzysta oraz kompozytor …..

W 2009 roku powstał Jego nowy projekt muzyczny.

… Wróciliśmy do”korzeni” i jako jedyni gramy nasz repertuar w aranżacjach płytowych, tak jak było to w okresie z Krzysztofem Klenczonem … / – mówi Bernard Dornowski

Jesteśmy “nowym /starym projektem”  – ”DRUGĄ  NITKĄ “Czerwonych Gitar,  grającą  ”MUZĘ” z najlepszego okresu tej grupy / jeszcze z Krzysztofem Klenczonem! …Jestesmy również jedyną formacją w kraju,która powróciła do “KORZENI” i wykonujemy nasz repertuar „PO DZWIĘKACH” / płytowe aranżacje / !!!

Zachęcamy do przyjrzenia sie naszemu projektowi bliżej …..JAKOŚĆ –  CENA – to są ATUTY naszego projektu.

A oto skład zespołu:

– Bernard Dornowski – voc / lider grupy /, – Tadeusz Rząca – voc., gitara, – Zenon Miluski – gitara, voc., – Marek Zienkowski – gitara basowa,- Paweł Szewczyk – perkusja.

 

Bernard Dornowski Ex Czerowone Gitary

Akordeonowe Duo Atre

Duo akordeonowe powstało w 1981 roku. Muzycy koncertowali na terenie całego kraju. Brali udział w festiwalach muzyki kameralnej w Piotrkowie Trybunalskim, Zamościu, Warszawie, Jeleniej Górze, Sieradzu, Częstochowie. Dzięki współpracy z PAGARTEM, zespół koncertował kilkakrotnie za granicą. W 1989 roku powstał Łódzki Duet Akordeonowy, a w 1997 r. powrócili do trzyosobowego składu pod nazwą DUO ATRE. Zespół jest uniwersalną maszyną do grania, od klasyki do rozrywki, od audycji szkolnych do sal koncertowych. Zespół posiada w swym dorobku liczne nagrania Radiowe i Telewizyjne. Nagrał również płytę CD.

Skład zespołu:
KAZIMIERZ BARASIŃSKI – absolwent PWSM w Łodzi, pracował jako pedagog, prowadził szkolną orkiestrę symfoniczną, dyrygował chórami.
ZBIGNIEW SOBIERAJ – absolwent PWSM w Warszawie, laureat konkursów akordeonowych jako solista (m.in. Zeit Eindhoven w Holandii, Klingenthal w Niemczech).
Akordeonowe Duo Atre

Kabaret Kałamasz

Autorami tekstów są Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Jacek Łapot (kabaret Długi). Muzykę skomponował Dariusz Szweda. Nazwa to akronim (nie mylić z anonim) pierwszych sylab: KAlus, ŁApot, MAciejewski, SZweda. Bogdan Kalus – aktor teatralny i filmowy. Na koncie kilkanaście ról filmowych i ponad 20 telewizyjnych. Największą popularność przyniosły mu role w serialach „Święta wojna”, „Halo Hans”, a zwłaszcza „Ranczo”. Stały bywalec Wilkowyjskiej ławeczki. Zdobywca tytułu „Świr Roku 2008” w kategorii aktor.

 

 

 

Kabaret Kałamasz

Bayer Show

Andrzej Koziński to jeden z najbardziej wystrzałowych i najlepszych Showmenów w Polsce. Znany z wielu programów Telewizji Polskiej i TV Polsat. Finalista „Idola” i „Drogi do gwiazd” jeden z czołówki najlepszych prowadzących „Rower Błażeja” w TVP1.

Prowadził również programy muzyczne „Disco polo live” w TV Polsat.

Zamawiając koncert Andrzeja Kozińskiego macie do wyboru trzy warianty.

Andrzej Koziński Show – koncert 90 minut z piosenkami autorskimi i największymi przebojami polskiej muzyki tanecznej; doskonały support przed główną gwiazdą wieczoru. Koncert Andrzeja wzbogacony jest pokazem tańca electro, break dance w wykonaniu czołówki finalistów programu „You can dance” TVN. Oprócz najlepszego show w Polsce duża dawka humoru, muzyki w najlepszym wydaniu oraz doskonały kontakt z publicznością.

Andrzej Koziński Show – konferansjer, który rozkręci do czerwoności każdą publiczność bez względu na wiek. Prowadzi dla was imprezy, pikniki, dożynki, dni miast i wiele innych pod sztandarowym hasłem: „Miłość, wolność, paranoja”. Ubrany kontrowersyjnie i tryskający dowcipem w każdym wejściu na scenę podkręci publiczność swoim nowym programem scenicznym i konkursami.


Bayer Show

Złota Irena – Nostalgiczny Program Estradowy

Nostalgiczny program estradowy sięgający pamięcią do złotych przebojów Ireny Jarockiej w wykonaniu łódzkiego duetu oraz polskiego zespołu z Mazowsza.

„Wszystko za wszystko”
Sięgnijmy do pierwszego talk show prowadzonego przez Edwarda Mikołajczyka w studio 2 programu Telewizji Polskiej.

Piosenkę tytułową wykonuje m.in. Anna Pietrzak i Bronisław Kornaus.

http://www.anna-pietrzak.pl/

 

 

 

 

Złota Irena – Nostalgiczny Program Estradowy