Dla Dzieci

Kot Rudi i Myszka Pipi

Widowisko cyrkowo – kabaretowe dla dzieci.
Dużo dowcipnych tekstów, muzyka, lasso, akrobatyka, monocykl i świetna zabawa z dziećmi na estradzie.

 

Kot Rudi i Myszka Pipi

Bajkowy Kabaret Zgrywus

Widowisko  interaktywne  wykonywane  przez aktorów  Teatru  Powszechnego i Teatru Nowego.
Splot bajek i postaci, w którym  występują  różne postaci z bajek. Jest wiele przygód i dużo piosenek.
Widownia skanduje i bierze udział w widowisku z konkursami i nagrodami.

 

Bajkowy Kabaret Zgrywus

Teatr Kolorowy Balonik

 

Teatr Kolorowy Balonik

Biedronka Kromka

 

Biedronka Kromka

Kosmiczna Deskorolka

Program interaktywny przeznaczony dla małych i starszych dzieci utrzymany w konwencji którą stosuje Majka Jeżowska, czyli piosenki i konkursy z nagrodami oraz skecze i wspaniałe postacie tańczące (Słoń, Tygrys lub Bolek i Lolek) w rytm śpiewanych piosenek.

 

Kosmiczna Deskorolka

Andrzej Rosiewicz

Andrzej Rosiewicz urodzony 1.06.1944 roku z zawodu wokalista, gitarzysta, kompozytor, choreograf.

Karierę estradową rozpoczął jeszcze w dzieciństwie w 1953 roku, w zespole pieśni i tańca Dzieci Warszawy, z którym to współpracował do 1964. W okresie studiów w latach 60 występował w warszawskich klubach jazzowych i restauracjach. Między 1963 r. a 1965 rokiem związany był z zespołem Pesymiści. W latach 1967–1968 związał się z formacją jazzową Old Timers, a następnie w latach 1970–1978 tworzył muzykę, teksty oraz występował z zespołem Asocjacja Hagaw. W latach 1971, 1974 i 1977 występował na festiwalu Jazz Jamboree.

Występował także na licznych festiwalach w Opolu i Sopocie. Od 1978 roku poświęcił się karierze solowej. W latach siedemdziesiątych i na początku lat osiemdziesiątych jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy i artystów estradowych. Najpopularniejsze jego przeboje z lat siedemdziesiątych to „Najwięcej witaminy”„Czy czuje pani cha-chꔄZakochany bałwan”„Żaba story”„Zenek blues”; na występach wykonywał również piosenki których nie nadawano w radiu i telewizji („Usta Mariana”). Po powstaniu „Solidarności” powstały piosenki „Chłopcy radarowcy” oraz dostępne w owych latach jedynie na kasetach nagranych amatorsko na koncertach, wykonane na Festiwalu Piosenki Prawdziwej w Gdańsku „Propaganda sukcesu”„Chcemy prawdy”,„Książeczka wojskowa” i „Wincenty Kalemba czyli Pieśń o zachodnich bankierach (Graj cyganie graj)”.

Jego twórczość była utożsamiana z etosem pierwszej Solidarności oraz stanem wojennym – okresem, kiedy jego piosenki identyfikowane były jako głos antykomunistycznej opozycji. Zaśpiewał piosenkę z czołówki serialu Czterdziestolatek kompozytora Jerzego Matuszkiewicza, a w latach 80 piosenkę Andrzeja Korzyńskiego „Halo ptaki” w filmie „Pan Kleks w kosmosie”.

W 1986 zorganizował w Teatrze Muzycznym w Gdyni koncert dedykowany Lechowi Wałęsie, z którym w latach osiemdziesiątych łączyła go serdeczna przyjaźń. W 1988 wykonywał piosenkę o pierestrojce i Michaile Gorbaczowie Wieje wiosna ze wschodu. Na początku lat 90. XX w. próbował powrócić na scenę muzyczną, tworząc utwory w gatunku disco polo. Najpopularniejsze z nich to Poleczka Pałeczka i Disko Rżysko. W 1993 napisał piosenkę o tym jak doszło do zerwania przyjaźni z Lechem Wałęsą Telefon z Belwederu z refrenem: „Porwał go wielki świat, porwał historii wiatr, dlaczego, dlaczego? Przecież zawsze można być kolegą. Przyjaźń uczucie to święte. Tylko czasem bywa się prezydentem”. W pierwszych utworach nagrywanych po roku 2000 śpiewał o sukcesach naszych wybitnych sportowców takich jak: Adam Małysz, Jerzy Dudek czy Otylia Jędrzejczak. W 2001 wystąpił z propozycją programu 40 lat + VAT do ówczesnej dyrektor TVP 2 Niny Terentiew, jednak propozycja została odrzucona. Obecnie można go usłyszeć głównie w Radiu Maryja i Telewizji Trwam, dla których tworzy piosenki satyryczne, komentujące scenę polityczną oraz piosenki o miłości do ojczyzny i religijne zwłaszcza o Janie Pawle II (odtwarzane często w trakcie audycji „Rozmowy niedokończone”) oraz koncertach organizowanych przez media ojca Rydzyka, m.in. „A to Polska właśnie…”, który odbywa się co roku w październiku w Nowym Sączu. W 2003 nagrał piosenkę Mamo, ja chcę do Iraku, krytykującą wyjazd polskich żołnierzy do Iraku. W 2003 został członkiem Unii Polityki Realnej, z listy której w 2004 wystartował w wyborach do Parlamentu Europejskiego. UPR nie przekroczyła progu wyborczego.

Artysta grywał i komponował dla PO I PIS przed wyborami do Sejmu RP w 2005 i 2007 skomponował i tam wykonał kilka piosenek ch, Wystarczą cztery Ziobra i Polska będzie dobra). W czerwcu 2007 na Festiwalu w Opolu zaśpiewał Czterdziestolatka oraz piosenkę Wystarczy cztery Ziobra i Polska będzie dobra. W sierpniu 2007 z okazji 28 rocznicy Sierpnia 80 nagrał dla mediów założonych przez o. Tadeusza Rydzyka piosenkę Jak Gwiazda w noc czarną, swoiste podziękowanie Andrzejowi Gwiazdzie i Annie Walentynowicz za ich zasługi w obaleniu komunizmu.W październiku 2008 ukazała się jego płyta Orła mi żal, na której znalazła się piosenka o Janie Pawle II pt. Zostań z nami oraz Baracku Obamie Barack naszym przyjacielem jest, bo w jego żyłach płynie polska krew. Przed wyborami do Parlamentu Europejskiego w 2009 nagrał piosenkę pt. Eurowybory, która ukazuje w krzywym zwierciadle kampanię wyborczą oraz pracę europosłów. Artysta wydal wlanie nowa płytę na EURO 2012 i trwa dalej ukazują się nowe pomysły Andrzeja.Andrzej  Rosiewicz

Andrzej Rosiewicz