Zespoły Coverowe

Zespół Coverowy ABBA

5 lipca 2008 zespół w pełnym składzie spotkał się i pozował wspólnie do zdjęć przy okazji szwedzkiej premiery filmu opartego na musicalu Mamma Mia! inspirowanego utworami zespołu. Było to pierwsze od ponad dwudziestu lat publiczne spotkanie zespołu. Ich piosenki  wykonują liczni artyści w Polsce , ale tylko jeden  jest jakościowo najlepszy warto to sprawdzić angażując zespół coverowy Abbabandshow.

Występujemy w składzie 4 osobowym Kasia, Marlena, Krzysztof i Krzysiek z Gostynina. NIE JEDYNY ale nalepszy glosowo coverowy zespol grajacy muzykę znanej Szewdzkiej grupy Która powraca na Rynek Muzyczny.

Najbardziej znane z przebojów: Honey Honey, I Do I Do I Do I Do, S.O.S., Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Gimme Gimme Gimme, One of Us. Śpiewamy po angielsku w ojczystym oryginalnym języku niczym oryginały. Bardzo dobrze bawimy publiczność, mamy dobry kontakt z publicznością.

http://www.abbacomeback.pl/

 

Zespół Coverowy ABBA

Cygańskie Gitary

5-cio osobowy zespół taneczno – wokalny grający znane i lubiane przeboje TV gwiazd Romów: Don Wasyl, Wasyl Junior, Dziani i innych wykonawców z Festiwali Romów w Ciechocinku i Glinojecku emitowanych w TVP2.

image003 image005

 

Cygańskie Gitary

Boney M Bahama

Egzotyczna grupa Boney M Bahama wykonuje znane i lubiane przeboje Boney M.
Dynamiczny taniec, śpiew i doskonały kontakt z publicznością.

Porywający i dynamiczny show doskonale oddaje atmosferę lat 70-tych, gorący temperament.

Boney M Bahama

Amore Italiano

Czteroosobowy zespół na żywo, wspaniałe stroje, włoskie przeboje.

Amore Italiano