Estradowy Show

Daj to Głośniej

Twórcy hitu „Mama ostrzegała” Daj to Głośniej. Doskonałe koncerty pełne energii.

Daj to Głośniej

Kabaret Zgrywus

Show satyryczno – muzyczne w wykonaniu Janiny Borońskiej – Łągwa i Andrzeja Łągwy (rodziców Jacka Łągwy z Ich Troje) byłych aktorów Teatru Powszechnego i Teatru Nowego w Łodzi.

 

Kabaret Zgrywus

Hakuna Matata

HAKUNA MATATA to utalentowana grupa muzyczna, która śpiewa w języku swahili, zulu, walof, lingala, po francusku, portugalsku, angielsku i nie tylko.
W skład zespołu Hakuna Matata wchodzi czterech mężczyzn i trzy kobiety, którzy są jednocześnie tancerzami i piosenkarzami mieszkającymi w Polsce (wszyscy są studentami). Formacja ta, oferuje tez zestawienie tradycyjnych afrykańskich tańców. Oryginalność zespołu polega na miksowaniu brzmień tradycyjnych i nowoczesnych instrumentów (djembe, balafon perkusja, bębny, bas, gitara…) dla stworzenia koncertu tradi – nowoczesnego.
Hakuna Matata, co znaczy „nie ma problemu”, śpiewa i interpretuje muzyczne dzieła słynnych afrykańskich artystów : Salif Keita (medan), Them mushrooms Kenya (djambo bwana),Brenda Fassie (matiliso), Miriam Makeba (pata pata), we are growing, rumba Africa, Karolina, wombo lombo, sona um angolano …
Hakuna Matata, to również miejsce dla perkusistów, piosenkarzy i tancerzy, którzy badają rytmy muzyki afrykańskiej oraz chcą tańczyć tradycyjne tańce wszystkich plemion afrykańskich (zulu, masai, mutuashi, ndombolo…)
Hakuna Matata tworzy repertuar, w którym łączy muzykę z Konga, z Kenii, Senegalu, Angoli, Beninu, Ghany, Afryki południowej i wielu innych. Jest to mix inteligentny i zrównoważony, ponętny przez świetność jego melodii przepełnionej nostalgią, należący do przodków afrykańskich. Grupa proponuje Wam swoje usługi, aby zdumiewać i poruszać publiczność w każdym wieku swymi gorącymi i pełnymi życia rytmami Afryki ze wszystkimi kulturalnymi rozmaitościami. Zespół może występować w publicznych lub prywatnych przedstawieniach, na festiwalach, balach, ślubach i nie tylko… Może grać zarówno w salach zamkniętych jak i otwartych w Polsce i za granicą.
„Moja muzyka pochodzi z głębokiego serca Afryki. Adresowana jest do ludzi z różnych zakątków świata, poszukujących pokoju. Nie wygłasza wielkiej mowy, ale przez swe emocje i poezję występuje przeciwko zgubie ludzkiej inteligencji” według Mastaki.http://www.hakunaband.pl/

Hakuna Matata

Zespół Coverowy ABBA

5 lipca 2008 zespół w pełnym składzie spotkał się i pozował wspólnie do zdjęć przy okazji szwedzkiej premiery filmu opartego na musicalu Mamma Mia! inspirowanego utworami zespołu. Było to pierwsze od ponad dwudziestu lat publiczne spotkanie zespołu. Ich piosenki  wykonują liczni artyści w Polsce , ale tylko jeden  jest jakościowo najlepszy warto to sprawdzić angażując zespół coverowy Abbabandshow.

Występujemy w składzie 4 osobowym Kasia, Marlena, Krzysztof i Krzysiek z Gostynina. NIE JEDYNY ale nalepszy glosowo coverowy zespol grajacy muzykę znanej Szewdzkiej grupy Która powraca na Rynek Muzyczny.

Najbardziej znane z przebojów: Honey Honey, I Do I Do I Do I Do, S.O.S., Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Gimme Gimme Gimme, One of Us. Śpiewamy po angielsku w ojczystym oryginalnym języku niczym oryginały. Bardzo dobrze bawimy publiczność, mamy dobry kontakt z publicznością.

http://www.abbacomeback.pl/

 

Zespół Coverowy ABBA

Kabaret Kałamasz

Autorami tekstów są Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Jacek Łapot (kabaret Długi). Muzykę skomponował Dariusz Szweda. Nazwa to akronim (nie mylić z anonim) pierwszych sylab: KAlus, ŁApot, MAciejewski, SZweda. Bogdan Kalus – aktor teatralny i filmowy. Na koncie kilkanaście ról filmowych i ponad 20 telewizyjnych. Największą popularność przyniosły mu role w serialach „Święta wojna”, „Halo Hans”, a zwłaszcza „Ranczo”. Stały bywalec Wilkowyjskiej ławeczki. Zdobywca tytułu „Świr Roku 2008” w kategorii aktor.

 

 

 

Kabaret Kałamasz

Cygańskie Gitary

5-cio osobowy zespół taneczno – wokalny grający znane i lubiane przeboje TV gwiazd Romów: Don Wasyl, Wasyl Junior, Dziani i innych wykonawców z Festiwali Romów w Ciechocinku i Glinojecku emitowanych w TVP2.

image003 image005

 

Cygańskie Gitary

Boney M Bahama

Egzotyczna grupa Boney M Bahama wykonuje znane i lubiane przeboje Boney M.
Dynamiczny taniec, śpiew i doskonały kontakt z publicznością.

Porywający i dynamiczny show doskonale oddaje atmosferę lat 70-tych, gorący temperament.

Boney M Bahama

Bayer Show

Andrzej Koziński to jeden z najbardziej wystrzałowych i najlepszych Showmenów w Polsce. Znany z wielu programów Telewizji Polskiej i TV Polsat. Finalista „Idola” i „Drogi do gwiazd” jeden z czołówki najlepszych prowadzących „Rower Błażeja” w TVP1.

Prowadził również programy muzyczne „Disco polo live” w TV Polsat.

Zamawiając koncert Andrzeja Kozińskiego macie do wyboru trzy warianty.

Andrzej Koziński Show – koncert 90 minut z piosenkami autorskimi i największymi przebojami polskiej muzyki tanecznej; doskonały support przed główną gwiazdą wieczoru. Koncert Andrzeja wzbogacony jest pokazem tańca electro, break dance w wykonaniu czołówki finalistów programu „You can dance” TVN. Oprócz najlepszego show w Polsce duża dawka humoru, muzyki w najlepszym wydaniu oraz doskonały kontakt z publicznością.

Andrzej Koziński Show – konferansjer, który rozkręci do czerwoności każdą publiczność bez względu na wiek. Prowadzi dla was imprezy, pikniki, dożynki, dni miast i wiele innych pod sztandarowym hasłem: „Miłość, wolność, paranoja”. Ubrany kontrowersyjnie i tryskający dowcipem w każdym wejściu na scenę podkręci publiczność swoim nowym programem scenicznym i konkursami.


Bayer Show

Złota Irena – Nostalgiczny Program Estradowy

Nostalgiczny program estradowy sięgający pamięcią do złotych przebojów Ireny Jarockiej w wykonaniu łódzkiego duetu oraz polskiego zespołu z Mazowsza.

„Wszystko za wszystko”
Sięgnijmy do pierwszego talk show prowadzonego przez Edwarda Mikołajczyka w studio 2 programu Telewizji Polskiej.

Piosenkę tytułową wykonuje m.in. Anna Pietrzak i Bronisław Kornaus.

http://www.anna-pietrzak.pl/

 

 

 

 

Złota Irena – Nostalgiczny Program Estradowy

Andrzej Rosiewicz

Andrzej Rosiewicz urodzony 1.06.1944 roku z zawodu wokalista, gitarzysta, kompozytor, choreograf.

Karierę estradową rozpoczął jeszcze w dzieciństwie w 1953 roku, w zespole pieśni i tańca Dzieci Warszawy, z którym to współpracował do 1964. W okresie studiów w latach 60 występował w warszawskich klubach jazzowych i restauracjach. Między 1963 r. a 1965 rokiem związany był z zespołem Pesymiści. W latach 1967–1968 związał się z formacją jazzową Old Timers, a następnie w latach 1970–1978 tworzył muzykę, teksty oraz występował z zespołem Asocjacja Hagaw. W latach 1971, 1974 i 1977 występował na festiwalu Jazz Jamboree.

Występował także na licznych festiwalach w Opolu i Sopocie. Od 1978 roku poświęcił się karierze solowej. W latach siedemdziesiątych i na początku lat osiemdziesiątych jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy i artystów estradowych. Najpopularniejsze jego przeboje z lat siedemdziesiątych to „Najwięcej witaminy”„Czy czuje pani cha-chꔄZakochany bałwan”„Żaba story”„Zenek blues”; na występach wykonywał również piosenki których nie nadawano w radiu i telewizji („Usta Mariana”). Po powstaniu „Solidarności” powstały piosenki „Chłopcy radarowcy” oraz dostępne w owych latach jedynie na kasetach nagranych amatorsko na koncertach, wykonane na Festiwalu Piosenki Prawdziwej w Gdańsku „Propaganda sukcesu”„Chcemy prawdy”,„Książeczka wojskowa” i „Wincenty Kalemba czyli Pieśń o zachodnich bankierach (Graj cyganie graj)”.

Jego twórczość była utożsamiana z etosem pierwszej Solidarności oraz stanem wojennym – okresem, kiedy jego piosenki identyfikowane były jako głos antykomunistycznej opozycji. Zaśpiewał piosenkę z czołówki serialu Czterdziestolatek kompozytora Jerzego Matuszkiewicza, a w latach 80 piosenkę Andrzeja Korzyńskiego „Halo ptaki” w filmie „Pan Kleks w kosmosie”.

W 1986 zorganizował w Teatrze Muzycznym w Gdyni koncert dedykowany Lechowi Wałęsie, z którym w latach osiemdziesiątych łączyła go serdeczna przyjaźń. W 1988 wykonywał piosenkę o pierestrojce i Michaile Gorbaczowie Wieje wiosna ze wschodu. Na początku lat 90. XX w. próbował powrócić na scenę muzyczną, tworząc utwory w gatunku disco polo. Najpopularniejsze z nich to Poleczka Pałeczka i Disko Rżysko. W 1993 napisał piosenkę o tym jak doszło do zerwania przyjaźni z Lechem Wałęsą Telefon z Belwederu z refrenem: „Porwał go wielki świat, porwał historii wiatr, dlaczego, dlaczego? Przecież zawsze można być kolegą. Przyjaźń uczucie to święte. Tylko czasem bywa się prezydentem”. W pierwszych utworach nagrywanych po roku 2000 śpiewał o sukcesach naszych wybitnych sportowców takich jak: Adam Małysz, Jerzy Dudek czy Otylia Jędrzejczak. W 2001 wystąpił z propozycją programu 40 lat + VAT do ówczesnej dyrektor TVP 2 Niny Terentiew, jednak propozycja została odrzucona. Obecnie można go usłyszeć głównie w Radiu Maryja i Telewizji Trwam, dla których tworzy piosenki satyryczne, komentujące scenę polityczną oraz piosenki o miłości do ojczyzny i religijne zwłaszcza o Janie Pawle II (odtwarzane często w trakcie audycji „Rozmowy niedokończone”) oraz koncertach organizowanych przez media ojca Rydzyka, m.in. „A to Polska właśnie…”, który odbywa się co roku w październiku w Nowym Sączu. W 2003 nagrał piosenkę Mamo, ja chcę do Iraku, krytykującą wyjazd polskich żołnierzy do Iraku. W 2003 został członkiem Unii Polityki Realnej, z listy której w 2004 wystartował w wyborach do Parlamentu Europejskiego. UPR nie przekroczyła progu wyborczego.

Artysta grywał i komponował dla PO I PIS przed wyborami do Sejmu RP w 2005 i 2007 skomponował i tam wykonał kilka piosenek ch, Wystarczą cztery Ziobra i Polska będzie dobra). W czerwcu 2007 na Festiwalu w Opolu zaśpiewał Czterdziestolatka oraz piosenkę Wystarczy cztery Ziobra i Polska będzie dobra. W sierpniu 2007 z okazji 28 rocznicy Sierpnia 80 nagrał dla mediów założonych przez o. Tadeusza Rydzyka piosenkę Jak Gwiazda w noc czarną, swoiste podziękowanie Andrzejowi Gwiazdzie i Annie Walentynowicz za ich zasługi w obaleniu komunizmu.W październiku 2008 ukazała się jego płyta Orła mi żal, na której znalazła się piosenka o Janie Pawle II pt. Zostań z nami oraz Baracku Obamie Barack naszym przyjacielem jest, bo w jego żyłach płynie polska krew. Przed wyborami do Parlamentu Europejskiego w 2009 nagrał piosenkę pt. Eurowybory, która ukazuje w krzywym zwierciadle kampanię wyborczą oraz pracę europosłów. Artysta wydal wlanie nowa płytę na EURO 2012 i trwa dalej ukazują się nowe pomysły Andrzeja.Andrzej  Rosiewicz

Andrzej Rosiewicz

Amore Italiano

Czteroosobowy zespół na żywo, wspaniałe stroje, włoskie przeboje.

Amore Italiano